user
e
sv

Uçuğa İyi Gelen Kremler

Uçuğa iyi gelen krem tavsiyesi çeşitli sebepler dolayısıyla meydana gelen uçuk problemi için sıklıkla araştırılan bir konudur. Dudak çevresinde meydana gelen ve oldukça acı verici olan uçuk estetik olarak da rahatsız edici bir görüntü yaratır. Bazı zamanlarda beslenmeye olumsuz etki eden ve birçok farklı sebep dolu vesile oldukça rahatsız edici olan uçuk çeşitli kremler sayesinde kısa süre içerisinde ortadan kalkar.

Vectavir

Uçuğa iyi gelen kremler listesinin başında Vectavir adlı uçuk kremi bulunmaktadır. Uçuk tedavisinde kullanılan ve oldukça etkili bir krem olan Vectavir, yalnızca dudak ve ağız çevresinde çıkan uçuklar için kullanılabilir. Etken maddesi %1 penciclovir olarak üretilmiş olması uçuk tedavisi konusunda çok büyük bir başarı sağlaması konusunda önemli bir rol oynar.

Asiviral

Asiviral adı verilen bu kremde uçuk tedavisi arasında en çok tercih edilen kremlerden biridir. Asiklovir etken maddesi ile üretilmiş olan krem virüs üretimini ve gelişimini durdurarak meydana gelen uçakların kısa süre içerisinde ortadan kalkmasını sağlar.

Kullanılması ile birlikte uçuğun yarattığı rahatsız edici hissin ortadan kalkması ve hafiflemesi konusunda başarılı bir rol oynar. Kısa süre içerisinde uçağı geçiriyor olması sebebiyle uçuk tedavisi amacıyla sıklıkla tercih edilen bir kremdir.

ACYL

ACYL uçuk kremi tekrarlayan ya da ilk kez çıkan uçuk enfeksiyonları amacıyla kullanılan bir kremdir. Hem genital hem de dudak bölgesinde meydana gelen uçukların tedavisi amacıyla kullanılır. Asiklovir etken maddesiyle üretilmiş olan bu krem sentetik nükleotit analoglar grubuna dahil bir ilaçtır.

Zovirax

Uçuğa iyi gelecek krem önerileri arasında yer alan Zovirax en etkili uçuk tedavisi kremlerinden biridir. Cinsel bölge ya da dudak bölgesinde meydana gelebilecek ilk kez çıkan ya da tekrarlayan uçakların tedavisi amacıyla kullanılır.

Zovirax kullanımı ile birlikte uçuğa neden olacak virüsler ortadan kalkar. Bu sayede uçuğun büyümesi durur ve etkili bir şekilde tedavi sağlanır. Asiklovir etken maddesiyle üretilmiş Zovirax krem uçuk tedavisi için uzun yıllardır en çok tercih edilen kremlerden biridir.

Aklovir

%5 asiklovir etken maddesine sahip olan Aklovir, uçuk ilacı olarak tercih edilebilen bir ilaçtır. Antiviral grubunda yer alması ve tedaviler konusunda oldukça etkili olması sebebiyle tercih edilen ilaç doktorların uçuk sebebiyle en sık reçete ettikleri uçuk kremidir.

Aklovir uçuk tedavisinin haricinde suçiçeği ve zona gibi farklı hastalıkların tedavisi amacıyla de tercih edilebilir. Dolayısıyla diğer ucu kremlerinden farklı olarak daha geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Virosil

Asiklovir etken maddesi ile üretilmiş olan Virosil, en etkili uçuk kremleri arasında yer almaktadır. İlk kez çıkan ya da tekrarlayan uçuk probleminde tercih edilebilecek bir ilaç olan Virosil, yalnızca dudak bölgesinde değil genital bölgede meydana gelen uçakların tedavi edilmesi amacıyla da kullanılabilir. Kullanılmasıyla birlikte ucuğun rahatsız edici belirtilerini ortadan kaldırır.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.