user
e
sv

Trend Görünüm için 7 Dağınık Bob Saç Modelleri

Dağınık Bob Saç Modelleri

Dağınık bob saç modelleri yer aldığı yazımız da birbirinden şık ve etkileyici modellerin yanı sıra size en uygun saç modelini de bulacağınıza inanıyoruz. Modayı takip edenler için oldukça kolay stil geliştirebileceğiniz dağınık bob saç modelleri, özgür ruhunuzu da açığa çıkaracak.

Hoş bir bob saç kesimi elde etmek için saçınıza uygun saç ürünü seçmek ilk doğru adım olacaktır. Doğal dalgalı saçlar, dağınık bob saç modelinin göstergesi olarak kabul edebiliriz. Saçlarınız düz olsa bile konusunda uzman kuaförlerin yardımı ile size yakışacak dağınık bob saç modeline kavuşabilirsiniz.

Bob saç modelleri kimlere yakışır?

Bob saç modelleri yüz şekline ve çene yapısına göre farklı modelleri ile her kadına yakışacak şekilde kesimleri mevcut. Yuvarlak yüz şekline sahipseniz uzun bob saç modeli sizlere yakışırken oval bir yüze sahip iseniz kahkül bob saç modeli daha uygun olacaktır. Kare yüz şekli olanlar için ise omuz hizasında biten modeller daha çekici bir görüntü ile sizleri mutlu edecektir.

Bob kesim hangi yüz tipine yakışır?

Dalgalı bob saç modelleri daha kolay şekillendirebilir ve katlı kesimle daha şık bir görünüm elde edilir. Hareketli ve etkileyici bir görünüm yakalamak isteyenler için önerimiz yuvarlak, oval ve üçgen yüz şekline sahipseniz bu sizin için ideal olacaktır.

Dağınık Bob Saç Modelleri

Sizler için derlediğimiz farklı saç tipleri ve kesimleri ile dağınık bob saç modelleri hakkında tüm ipuçlarını ve bazı şekillendirme ipuçlarını bulacaksınız. İlham alacağınız ve belki de bir sonraki saç kesiminizi dağınık bob saç modelleri ile yapacağınız modeller sizlerle.

Dağınık bob saç modelleri tercih edenler için 60 harika fikir…

Shaggy Orta Boy Bob Saç Modeli

Shaggy Orta Boy Bob Modeli

İnstagram

Dağınık uçları olan orta uzunlukta bob saç modeli, biraz asi, biraz çılgın ve bir miktar kaygısız havası ile harika görünüyor. Farklı bir tarz ve stil düşünenler alışılmış renklerin dışına çıkın. İnce ombre vurguları harika bir çözümdür.

Yan Patlamalara Sahip Bob Saç Modeli

kaküllü uzun dağınık yuvarlak bob saç modeli

İnstagram

Yandan kabartmalar ve dalgalar ile oldukça şık görünen ama biraz dağınık hissi de veren bob saçı, biraz daha farklı renk tonları ile daha da çekici bir hava katmak mümkün.

Dağınık Dilimlenmiş Sarışın Bob Saç Modeli

Dağınık Dilimlenmiş Sarışın Bob Saç Modelleri

İnstagram

Dağınık uzun bob saç modeli güneş ışığında ağartılmış dalgalar sportif ve doğal görünüyor. Bu rahat orta uzunlukta omuzları zorlukla sıyırırlar ve ayrıca saç stilinize incecik seviyeler dahil olur. Dilimlenmiş saç uçları, sağlıklı ve kaygısız görünmesini sağlar.

Dalgalı Orta Boy Saç Modeli

Dalgalı Orta Boy Saç Modeli

İnstagram

Modern ve şık bir çizgiye sahip olduğunuza inanıyorsanız bu model tam size göre. Çok sık olmayan dalgaları ile ombre ve balyaj atılarak tek bir tarz harmanlamak güzel bir fikir olacaktır. Saçınız çok uzun ya da çok kısa değilse denemek için iyi bir fikir olabilir.

Platin Sarışın Kıvırcık Bob Saç Modeli

Platin Sarışın Kıvırcık Bob Saç Modeli

İnstagram

Çoğu bob saç modellerinde dağınık dalgalar ve bukleler kendini gösterir ancak bu tek yol değildir. Bob saç modellerinin en iyi yanı kısa olmaları ve bu sayede gerek bakımı gerekse şekillendirmesi kolay ve zahmetsizdir. Çekici ve etkileyici olması da ayrıca kattığı başka bir değerdir.

Uzun Ön Parçalı Dağınık Bob Saç Modeli

Uzun Ön Parçalı Dağınık Bob Saç Modeli

İnstagram

Hayalinizde bob saç modelini elde etmek için renkler ve kesim çizgileri ile oynayın. Bob saç modelleri öyle bir özelliğe sahiptir ki bire bir aynı bob saç modelini yakalamak kolay değildir. Ön kısmı uzun arka kısımlarda dalgaların daha çok hissedildi model oldukça çekici ve kadınsı.

Boyutlu Dalgalı Bob Saç Modeli

Boyutlu Dalgalı Bob Saç Modeli

İnstagram

Dağınık bob saç modelleri oldukça çekici görünüyor olsa da dağınıklık özensizlik değildir. Burada çene hizasındaki katmanlarla yumuşak ve geniş bir siluet oluşturun ve biraz gevşek kadınsı dalgalar verin. Kadınsı saç modelinin şekillendirmesi kolaydır.

Sayısız örnek verebileceğimiz dağınık bob saç modellerinde tüm kısa saç modelleri aşırı kısa ya da hepsi bir standart değildir. Belli bir kalıba sokmak ve bir örnek çıkarmak yanlış olduğu gibi künt kesim ya da katmanlı kategorisine girmek zorunda da değildir. Nasıl ki düz kesimi kahküller ve ince çizgilerle benzersiz özelleştirilmiş bir görüntü elde ediliyorsa sizin de seçiminiz ve tercihinize bağlı olarak verdiğimiz örnek modelleri kendi stilinize göre şekillendirebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.