user
e
sv

Kullanışlı ve Şık Dubleks Merdiven Modelleri 2023

Askılı dubleks merdiven modelleri

Dubleks daireleriniz en önemli yapı taşlarından olan dubleks merdiven modelleri evinizin bütün güzelliğini ortaya çıkarıyor. Tarzı ve şıklığının yanı sıra kullanışlı olması ile de sizleri memnun etmesi gerekir. Bu yazımızda tam olarak aradığınız özelliklere sahip dubleks merdiven modellerini ele alıyoruz.

Dubleks ev ya da villanın en önemli yapı taşı dubleks merdiven modelleri ile tamamlanır. Yapı olarak sağlam ve dayanıklı, görsel açıdan da evinize şıklık katıp göze hitap etmeli. Farklı model ve tasarımlara sahip olan modeller de ihtiyacı karşılayacak farklı modelleri yer alıyor. Özellikle merdivenin konumu bu modelleri arasında seçim yapmanızı zorlar nitelikte. Ancak her ihtiyaca hitap edecek dubleks merdiven modelleri bulunuyor.

Boş bir daireye girdiğinizde evin olacak dekorasyon fikrini merdiven modellerinden tahmin edebilirsiniz. Lüks, ihtişamlı ya da kullanışlı. Özellikle dekorasyona ve şıklığa önem veren birisi iseniz son derece şık ve akılları zorlayan merdiven modelleri sizleri bekliyor.

Ahşap Dubleks Merdiven Modelleri

Ahşap dubleks merdiven modelleri

Ahşap ağırlıklı bu modelde yer konusunda cimri, tasarım konusunda ise oldukça eli açık davranmış. Açık tonlarda yapılan bir ev dekorasyonunda bulunduğu ortama renk katan bu modelde korkuluklar ve taban kısmının siyah olması alt kısımların ise beyazlığı ile bütünlüğü bozmadan şıklıkla tamamlıyor.

Cam Dubleks Merdiven Modelleri

cam dubleks merdiven modelleri

cam dubleks merdiven modeli

Cam dubleks merdiven modelleri bizi en çok etkileyen ev içi merdiven modeli olarak karşımıza çıkıyor. Tercihe göre sadece korkulukların cam olması ya da taban kısımlarının cam olması tercih sebebi ancak özellikle karanlığın bu denkli güzel aydınlatılması oldukça zarif bir görüntünün oluşmasını sağlıyor.

Askılı Dubleks Merdiven Modeli

Askılı dubleks merdiven modelleri

Merdiven tipleri sınır tanımıyor. Askı olarak anılan ve merdivenin tabanından tavana kadar dikmelerle tutturulan askı merdiven modelinde şıklığı tamamlayıcı olarak öne çıkıyor. Korkulukları olmayan bu modelde her ne kadar görsel olarak etkileyici olsa da küçük çocuğu olanlar için risk teşkil ediyor.

Dubleks merdiven modelleri arasında eminiz ki sizi de etkileyen ve bu benim evimde olmalı dediğiniz bir model vardır. Farklı bakış açısı ve fikirler ile tasarımlar her geçe gün daha da modern bir hal alacak. Diğer modeller için aşağıdaki resimleri inceleyebilirsiniz…

Döner dubleks merdiven modeli

Döner dubleks merdiven modelleri

Dubleks döner merdiven modelleri

Dubleks merdiven modelleri

Ferforje dubleks merdiven modelleri

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.