user
e
sv

Kloş Etek Nasıl Kombinlenir 2023

Kloş Etek Nasıl Kombinlenir

Kloş etek nasıl kombinlenir, kloş etek kombin önerileri ve kloş etek modelleri ile kombin nasıl yapılır sorusuna yanıt arıyorsanız doğru yerdesiniz. Her kadının severek giydiği ve giymekten keyif aldığı kloş etekler kombin yapmanın belki de en kolay parçasıdır. Gece gezmelerinde, sokak modasında ve hatta ofis ortamlarında da sıkça tercih edilen kloş etekler nasıl kombinlenir bugün sizlerle inceleyelim.

Kloş etekler kombinlerine genel olarak baktığımızda gömlek ya da body tercih ediliyor. Yüksek topuklu ayakkabı ve çanta ile şıklığı bir adım daha ileri taşımak çekiciliği artıran detaylardır.

Kloş etekler son dönemlerde yine moda akımına katıldı. Dolgun yapısı ile hem eğlenceli, hem estetik hem de çapkın bir havası olan bu eteklerin moda akımına hızlı bir dönüş yapması aslında bizleri şaşırtmadı. Hal böyle olunca biz de birkaç ana başlık da incelemeye karar verdik. Hadi başlıyoruz..

Siyah Kloş Etek Nasıl Kombinlenir

Siyah hayatımızın bir parçası hatta temel taşı diyebiliriz. Kilolarını gizlemek isteyen kadınlardan tutun da asil ve zarif görünüme bürünen kadınlara kadar her kesime hitap ediyor. Siyah kloş etekler ise çekiciliği ve zerafeti sergiliyor. Üstüne giyeceğiniz gömlek ya da body ne renk olursa olsun şık duracaktır. Unutmayın ki kadınların kurtarıcısı siyah renktir ve doğru kullanıldığında her kombine uyum sağlar. Kombini tamamlarken şık olmayı tercih edenler için yüksek topuklu ayakkabı, rahat olmayı tercih edenler için converse ayakkabı uygun olacak. Son olarak şıklığı tercih edenler için yine zarif bir çanta ile tamamlamak harika bir seçim olacak.

Kloş Etek Kombinleri Nasıl Yapılır

Kloş Etek Nasıl Kombinlenir

Mini Kloş Etek

Siyah Dantelli Kloş Etek

Siyah Dantelli Kloş Etek Nasıl Kombinlenir

Siyah Mini Kloş Etek Nasıl Kombinlenir

Pembe Kloş Etek Nasıl Kombinlenir

Pembe kloş etekler biraz daha eğlenceli ve kıpır kıpır modelleri ile heyecan doludur. Daha çok özgür, genç ve genç kalanların tercihi olan pembe kloş etekler oldukça da çekici. Pembe kloş etek kombini için renk seçimi beyaz oldukça iyi bir seçim olacak. Pastel pembe kloş etekler ile beyaz gömlek ya da croplar birbirleri ile eşleşirken yine siyah ve pembe tonlarda seçeceğiniz üst giyim de kombini tamamlamak için atılacak sağlam bir adım olacaktır. Zarif bir çanta topuklu ayakkabı olmazsa olmazımız.

Pembe Kloş Etek Kombini

Pembe Kloş Etekler Nasıl Kombinlenir

Pembe Kloş Etek Nasıl Kombinlenir

Pileli Kloş Etek Nasıl Kombinlenir

Gri Kloş Etek Kombini Nasıl Yapılır

Gri genel olarak resmi iş ortamını hatırlatsa da kombin yaparken yine de biraz enerji katabiliriz. Aslında burada karar tamamen size ait. Mini etek yani kısa kloş etek tercihinde gözlük, spor ayakkabı ve spor çanta hareket katarken biraz daha resmi yaklaşım da uzun kloş etekler ile topuklu ayakkabılar bütünlüğü sağlıyor.

Gri Kloş Etek

Gri Kloş Etek Nasıl Kombin Yapılır

Kloş Etekler Nasıl Kombinlenir

Uzun Kloş Etek Nasıl Kombinlenir

Renkli Kloş Etek Kombini Nasıl Yapılır

Renkli kloş eteklerde üst parçaların tek renk olması önemlidir. Aksi halde etkileyici ve hoş elde etmek oldukça zor.

Renkli Kloş Etek Nasıl Kombinlenir

Mavi Kloş Etek

Yeşil Kloş Etek Nasıl Kombinlenir

Kırmızı Kloş Etek

Açık Mavi Kloş Etek

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.