user
e
sv

Hirudoid Forte Jel Ne İşe Yarar?

Hirudoid Forte jel genellikle çeşitli operasyonlar sonrasında yüz bölgesinde meydana gelen kararma ve morlukları iyileştirmek ve görüntüsünü hafifletmek için kullanılır. Kondoroitin polisülfat etken maddesi ile oldukça etkili ve yoğun bir ilaç olan Hirudoid Forte jel, burun estetiği gibi operasyonlardan sonra yaygın olarak tercih edilmektedir.

Hirudoid Forte Jel Muadili Nedir?

Hirudoid Forte Jel muadili internet üzerinde en sık araştırılan konulardan biridir. Etken maddelerinin benzerliği sebebi ile jel yerine Hirudoid Forte krem de tercih edilebilir. Ancak bu ilaç mutlaka doktor kontrolüne kullanılması gereken bir ilaçtır ve muadil ürün için tercihi ancak doktor yapabilir.

Hirudoid Forte Jel Nasıl Kullanılır?

Hirudoid Forte Jel ne işe yarar sorusuna burkulma, ezilme, eklemlerde meydana gelen su toplaması, kapalı yaralar ve spor yaralanmaları gibi birçok problem için tedavi rolü üstlendiğine dair yanıt vermek mümkündür. Dolayısıyla bu jelin oldukça geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Bu ilaç mutlaka doktor reçetesi ile alınmalı ve doktor kontrolünde kullanılmalıdır.

Hirudoid Forte Jel Yan Etkileri Nelerdir?

Hirudoid Forte Jel yan etkileri uygulanan bölgede kızarıklar ve tahrişler gibi hafif yan etkilerdir. Eğer bunların haricinde yoğun bir yan etki görüyorsanız ilacı kullanmayı bırakmalı ve doktorunuza başvurmalısınız.

Hirudoid Forte Jel Nasıl Uygulanır?

3 ila 5 cm büyüklüğünde alınarak, cildin hasarlı bölgesine hafifçe sürmek Hirudoid Forte Jel nasıl uygulanır sorusuna yanıt olarak verilebilir. Doktorunuzun önerdiği şekilde kullanmanız gereken bu ilaç en fazla iki haftalık süre boyunca kullanılmalıdır. İki haftalık sürecin ardından şikayetlerde azalma ya da geçme olmadığı taktirde doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

Hirudoid Forte Jel Kullanıcı Yorumları

  • Jel yapısına rağmen kolay emiliyor, morarma ve kızarma için kullanılabilecek bir ilaç.
  • Morluk tedavisi için kullandım ancak etkisini hızlı göremedim.
  • Spor yaralanmaları için tavsiye ederim.

Yukarıda yer alan yorumlar Hirudoid Forte Jel kullanıcı yorumları olarak bilinmekte ve bu ilacı kullanmak isteyenler için yol gösterici olmaktadır. Ancak bu ilacın mutlaka doktor kontrolünde kullanılması gerektiğini dile getirmek gerekir. Doktorunuzun reçete ettiği durumların haricinde kullanmanız kesinlikle önerilmez.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.