user
e
sv

Göğüsleri Büyük Gösteren Makyaj

Göğüsleri Büyük Gösteren Makyaj

Göğüsleri büyük gösteren makyaj küçük göğüslü kadınların belki de internet ortamında en çok aradığı kelimelerdir. Tabii göğüslerimi olduğundan büyük gösterme, göğüs büyütme, göğüs makyajı hilesi, göğüsleri daha büyük gösteren makyaj hilesi gibi türleri saymazsak.

Bir kadın için büyük göğüslü olmak ona vereceği özgüvenini ve kendinden emin duruşunu bile etkileyecektir. Kuşkusuz kara kuru bir kadın olmayı kimse istemez. Kıvrımlı hatları olan ve göğüslerinin verdiği gururla bir davet ya da bir ortamda bulunmak bambaşka bir şey. Ama bunlar için elbette bazı hilelerde yok değil. Nasıl ki çirkin kadın yoktur bakımsız kadın var diyorsak küçük göğüslü kadın yoktur göğüsleri büyük gösteren makyaj yapılmamış kadın vardır diyoruz ve konuya yavaş yavaş giriyoruz.

Göğüsleri Büyük Gösteren Makyaj Hilesi

Şimdi göğüsleri büyük gösteren makyaj için malzemelerimizi öncelikle önümüze alalım. Nedir bunlar…

Highlighter (Parlatıcı)
Bronzer (Bronzlaştırıcı Pudra)
Pudra Fırçası
Makyaj Fırçası
Vücut Losyonu

Makyaja başlamadan önce makyaj dan istenilen şey derinlik hissi vermesi. Bunun için farklı tonların birbirine zıtlığından faydalanacağız. Şimdi adım adım göğüsleri büyük gösteren makyaj nasıl yapılır bakalım.

1. Adım

Şimdi göğüslerinizi büyütmeden önce cildinizi vücut losyonu ile hafif nemlendirin. Bronz makyaj için highlighter kullanarak göğüslerin arasından yukarıya doğru dik bir çizgi çizin. Ardından bu çizginin başlangıç noktasından “V” harfi oluşturun. Sakın aşırı kullanmayın doğallığı bozmayın hile ortaya çıkmasın.

2. Adım

Zıtlıktan faydalanacağız demiştik ve şuanda highlighter yardımı ile onu yakaladık. Derinlik kazanmak için göğüslerin doğallığını ön plana çıkarmak gerekir. Bronzlaştırıcı pudra ile ince bir makyaj fırçası işimizi görecek. Şimdi bu hattı biraz belirginleştirelim. Göğüs içinde uygulamaya yapalım. Uygulama sonrası derinlik ve ton farkı yakalanacak.

Göğüsleri Büyük Gösteren Makyaj

3. Adım

Son adım olarak çizdiğiniz ve belirginleştirdiğiniz hattın daha doğal görünüme sahip olabilmesi için pudra fırçası yardımı ile dağıtın. Hafif tonlardaki renk geçişi doğallığı arttıracaktır. Göğüs çevresinde oluşan çukur göğüslerin daha hoş görünmesini ve daha büyük göğüslere sahip bir yapıya bürünmesini sağlayacak. Artık sizde iddialı göğüslere sahipsiniz.

Göğüsleri büyük gösteren makyaj işte bu kadar basit. Her kadın güzeldir yeter ki bakımlı olsun. Ayrıca doğal yollarla göğüs büyütmek isterseniz doğal göğüs büyütme yöntemleri konumuzu ve ideal göğüs ölçüsüne göre hareket etmeliyim derseniz ideal göğüs ölçüsü nedir konumuzu okuyabilirsiniz.

Göğüsleri Büyük Gösteren Makyaj Hilesi

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.