user
e
sv

Fastjel Krem Nedir? Ne İşe Yarar?

Fastjel Krem

Fastjel krem eklemlerde meydana gelen iltihabın ve kaslardaki ağrıların tedavisinde kullanılabilir. İlacın kullanımı doktor kontrolünde gerçekleştirilmelidir ve yan etkiler görülmesi durumunda doktora başvurulmalıdır.

Fastjel Krem Nedir ve Neye İyi Gelir?

Fastjel krem vücutta meydana gelen burkulma, incinme veya ezilme gibi hastalıkların tedavisinde kullanılabilir. Ayrıca eklemlerde meydana gelen rahatsızlıkların ve eklem iltihaplarının tedavisinde de bu kremin kullanılabilmesi mümkündür. Aktif olarak spor yapan kişilerin sırtında veya belinde ağrı meydana gelmesi durumunda da bu ilacı kullanmaları önerilir. İlacın doğru şekilde kullanılması sayesinde kas ve iskelet sisteminin daha sağlıklı olması sağlanabilir. Ayrıca ilacın düzenli şekilde kullanılması durumunda damarlarda meydana gelen iltihapların tedavi edilebilmesi de mümkündür.

Fastjel Krem

İltihaplanmaların tedavisinde kullanılan bu krem cilt yüzeyine uygulanır. İlaç 50 gramlık kutularda eczanelerde satışa sunulur. İltihap önleyici özelliği ile bilinen bu ilaç kortizon içermez. Kas gevşetici ve ağrı kesici özelliği ile dikkat çeken ilacın kullanımı sonucunda memnun olan kişilerin sayısı oldukça yüksektir. İlaç reçete ile satışa sunulur ve reçetesiz olarak da eczanelerden temin edilebilir. İlaç reçete edildiğinde ücreti devlet tarafından karşılanırken reçetesiz alınması durumunda ücrete tabiidir. İlacın vücuda sağladığı faydalar ise şu şekilde açıklanabilir:

 • Burkulma, ezilme gibi eklem hastalıklarının tedavisinde kullanılabilir
 • Hafif şiddetteki eklem iltihapları ve tendon iltihaplarının tedavisinde de ilacın kullanılması mümkündür
 • Spor yaralanmalarında veya romatizmal kaynaklı ödemlerin tedavisinde de bu kremin kullanılabilmesi mümkündür
 • İlacı kullanan kişiler diz, bacak veya boyun ağrılarından kısa süre içerisinde kurtulabilirler
 • İlacın doğru şekilde kullanılması durumunda kas sisteminde meydana gelen ağrıların geçmesi sağlanır
 • İlaç hem ağrı kesici hem de kas gevşetici özelliğe sahiptir. Bu sayede hem kaslardaki ağrıların hafifletilmesi hem de gergin kasların gevşetilmesi sağlanır.

Fastjel Krem Nedir

Fastjel Krem Nasıl Kullanılır?

Fastjel krem daha sağlıklı iskelet sistemine sahip olmak isteyen kişiler tarafından tercih edilen bir kremdir. İlaç doktor tarafından reçete edilmesi gereken bir ilaç türüdür. İlaç doktor tarafından reçete edildiği şekilde kullanıldığı durumda vücutta meydana gelen ağrıların hafifletilmesini sağlar. İlacın kullanımı doktor tarafından önerilmedi ise ilaç şu şekilde kullanılabilir:

 • Ağrı veya şişkinlik bulunan bölgenin su ile temizlenmesi gerekir
 • Sorunlu bölgenin temizlenmesinin ardından kurulanması ve ilacın ince bir tabaka halinde bölgeye uygulanması gerekir
 • İlaç ince bir tabaka olarak bölgeye uygulanır ve masaj yapılarak vücuda yedirilir
 • İlacın günde 1 ila 3 defa kullanılabilmesi mümkündür.

Fastjel Krem Ne İşe Yarar

Fastjel Kremi Kimler Kullanamaz?

Fastjel krem güvenilir içeriği ile kas sistemlerinde meydana gelen ağrıların tedavisinde kullanılabilir. İlaç çocuklarda ve bebeklerde kesinlikle kullanılmamalıdır. 65 yaş üstü bireylerin ilaç kullanmasında herhangi bir sakınca bulunmaz. Hamilelerin ve emziren bireylerin bu ilacı kullanmaması gerekir. Başta karaciğer ve böbrek yetmezliği olmak üzere ciddi hastalıklara sahip olan kişilerin ilacı kullanmadan önce doktorlarına danışmaları gerekir. İlacın kullanımı sırasında başka ilaçlar kullanılıyor ise bu durumdan doktorun mutlaka haberdar edilmesinde fayda vardır. İlacın fazla kullanımı herhangi bir yan etkiye neden olmaz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.