user
e
sv

Aşırı Güç Vermeyen 10 Leopar Desenli Kıyafet

Leopar Desenli Skinny Jeans

Leopar desenli elbise kombinleri nasıl yapılır, leopar desenli kıyafetler, leopar desenli elbiseler ve aksesuarların kullanımı hakkında merak ettiklerin burada. Özellikle dikkat çekmek istemiyorsanız, leopar desenli kıyafetleri çıkarmak zor gibi geliyor. Aslında, biraz leopar giymek, kıyafetinize gerçekten bir şeyler katabilir ve bir kıyafeti canlandırabilir. Leopar desenli giymekten korkuyorsanız, Kadın Hayatı ekibi bu endişelerinizi gidermek ve harika görünmenizi sağlamak için burada. İşte aşırılıktan uzak ama etkileyici dokunuşlara sahip 10 leopar baskılı kıyafet.

Günlük Leopar Desenli Etek

Günlük Leopar Desenli Etek

İlk değerlendirmeye aldığımız kıyafet biraz daha cüretkar olanlar için. Daha önce leopar desenli elbise giymediyseniz bu eteği mutlaka denemelisiniz. Bu görünüm özellikle beyaz tişört ve kot ceket ile hem çok rahat hem de çekici. Etek çok fazla kısa olmadığından tüm kombine baskın gelmeyecek. Bunu kombini arkadaşlarla buluşma ya da bir randevu için mükemmel olur.

Leopar Desenli Bluz

Leopar Desenli Bluz

Biraz şık olmak istiyorsanız leopar desenli bir bluz deneyin. Bu kıyafet, özellikle parlak kırmızı şort ve topuklu ayakkabılarla kombinlenerek leopar desenli üst kısmın baskın özelliğini hafifletiyor.. Bu leopar baskısı, baskıyı göstermeden çok cilveli ve eğlenceli.

Leopar Desenli Eşarp

Leopar Desenli Eşarp

Leopar desenli kıyafet giyinme konusunda kararsızsanız bu kombin tam size göre. Leopar baskılı kombin için harika bir yol. Eşarpın küçük bir ilavesi, kıyafete daha heyecanlı ve vahşi bir görünüm kazandırdı.

Katlı Leopar Desenli Bluz

Katlı Leopar Desenli Bluz

Genellikle, ofis çalışanları için çok fazla leopar desenli kıyafet yoktur. Ancak bu önerimiz sizin içinde ideal. Bu harika seçenek çünkü leopar baskısının çoğu kapalı. Pembe kazağı üstüne ekleyerek gözleri başka yere çeker ve görünümü daha parlak hale getirir.

Leopar Desenli Hırka

Leopar Desenli Hırka

Bu kombin de leopar desenli hırka ön plana çıkıp baskıcı bir rol oynasa da kıyafetin geri kanında bu baskı hissedilmiyor. Kıyafet nispeten basit. Beyaz gömlek, turkuaz kolye ve siyah pantolon ile birlikte bir araya geldiğinde eğlenceli bir görünüm sağlıyor.

Leopar Desenli Uzun Kollu Kazak

Leopar Desenli Uzun Kollu Kazak

Sonbahar ve kış ayları için leopar desenli bir parça arıyorsanız bu kazak tam size göre. Boydan boya gri süveterin leopar desenli kolları, normalde düz olan süveteri canlandırıyor. Bu kıyafet, çok etkileyici değilse kot pantolon, tozluk ve hatta şort gibi birçok farklı şekilde şekillendirilebilir.

Leopar Desenli Skinny Jeans

Leopar Desenli Skinny Jeans

Kot pantolonlar, aslında detayları kullanan en az değer verilen parçalardan biridir. Kotlar hemen hemen sadece birbirine dikilmiş kot şeritleri olduğu, sadece düz tek renk olarak görülürler. İç kısma leopar desenli bir desen eklemek dahice bir iş çünkü kot pantolona özgünlük katıyor. Özellikle bu kot pantolonlarla ilgili harika olan şey, leopar detay eklendiğinde baskının görünür olmasıdır. Dürüst olmak gerekirse, bu kot pantolonlar kazaklardan atletlere ve bluzlara kadar her şeyle giyilebilir. Ne istersen ya da içinde nasıl rahat hissediyorsan.

Leopar Desenli Maksi Etek

Leopar Desenli Maksi Etek

Maksi etekler harikadır çünkü çok zahmetsizdir ve milyonlarca farklı şekilde kombin yapılır. Bu leopar desenli maksi eteğe, pek ilgimizi çekmeyen bir tişört eşlik ediyor. İki kalıp normalde çatışırdı ama burada kıyafet aslında başka bir kalıptan yararlanıyor. Bir leopar maksi etek giymeyi planlıyorsanız ve baskıcı özelliğini düşünüyorsanız, onunla cesur bir şey eşleştirmeye çalışın.

Leopar Desenli Şort

Leopar Desenli Şort

Sadece düz leopar baskısı size fazla geliyorsa ve baskıcı olduğuna inanıyorsanız farklı bir renk deneyin. Bu şortlar, her zamanki kahverengi yerine beyaz bir arka plana sahiptir ve şortları basit bir siyah gömlekle eşleştirmiştir. Normal leopar baskısını gerçekten kaldıramıyorsanız, kendinizi göstermek için daha yumuşak bir renk alın.

Leopar Baskılı Kemer

Leopar Baskılı Kemer

Leopar desenli giymek konusunda hala emin değilseniz, önce onu aksesuar olarak kullanmayı deneyin. Bu kıyafet kendi başına iyi olurdu ama kemerin eklenmesi ona biraz canlılık veriyor. Bu küçük detay, nispeten basit bir kıyafeti bir sonraki seviyeye taşıyabilir.

Leopar desenli kıyafet gitmek daha ön plana çıkmak için tercih sebebi olsa da sizlere verdiğimiz örneklerle daha yumuşatılmış ve baskısının azaltılmış olması yeniden değerlendirme için yeterli olacaktır. Ben daha cesur ve cüretkar tercih ederim diyorsanız sizler için yeni bir makale hazırlığı içindeyiz. Bizi izlemeye ve takip etmeye devam edin…

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.